Silan Perfume Pearls vonné perličky 260 g Clean Fresh

Kód: 7492
Neohodnoceno
Značka: Silan
209 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Silan Perfume Pearls vonné perličky 260 g Clean Fresh (svěží čistota):

Parfémované perličky na praní Silan. Nechte se okouzlit svěží vůní prádla. Prací prostředky a aviváže zapůjčují prádlu příjemnou vůni, ale často zmizí po krátké době. Parfémové perličky na prádlo je řešení, které dává prádlu intenzivní a dlouhotrvající vůni. Nové Silan Suprême Perfume Pearls s inovativní technologií Micro-Pearls poskytují senzační vůni a to až 20 týdnů. Vhodné pro všechny způsoby praní, teploty, barvy i textilie - dokonce i pro funkční prádlo. Neumísťujte do dávkovacího prostoru pračky nebo do sušičky. Sami rozhodněte o intenzitě vůně. Obsah: 260 g. Značka: Silan. Výrobce: Henkel.

POUŽITÍ:
Otevřete dávkovací víčko. Vložte perličky do bubnu pračky (viz dávkování - zadní strana obalu), potom až prádlo. Zašroubujte vnitřní víčko. Pro zvýšení intenzity možno přidat více dle potřeby.

SLOŽENÍ:
viz Ingredients (složení) na obalu.

UPOZORNĚNÍ:
Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždéni očí přetrvává vyhledejte pomoc. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Odstraňte obsah/obal v příslušném místním zařízení schváleném pro likvidaci odpadů. Může vyvolat alergickou reakci. Je-li potřeba lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Po použití si důkladně umyjte ruce. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, zavolejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO. Skladujte uzavřené na suchém místě a chladném místě. Nevystavujte perličky přímému slunečnímu záření. Nedávejte dávkovací víčko do bubnu pračky. Nedávejte perličky do dávkovače nebo do sušičky. Obsahuje alfa-isomethylimon, Damascone Delta. Může vyvolat alergické reakce.

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ:
Zcela prázdný a čistý plastový obal je možné recyklovat. Neodhazujte do volné přírody. Zabraňte uvolnení výrobku do životního prostředí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vůně do prádla
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: