Coccolino vonné perličky 250 g Intense Luxurious

Kód: 7165
Neohodnoceno
Značka: Coccolino
136 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parfémované perličky na praní. Nechte se okouzlit vůní prádla s Coccolino Intense Luxurious. Sami rozhodněte o intenzitě vůně. Perličky krásně provoní vaše oblečení i prádlo na dlouhou dobu. Perličky se přidávají do pračky ještě před praním. Tato varianta perliček Coccolino dodá vašemu oblečení skutečný pocit prémiovosti podtržený decentní vůní sladké madagarské vanilkykokosu a exotických dřevin. Tato kombinace ve vás probudí atmosféru slunného léta, mořských vln a nekonečných písečných pláží. Obsah: 250 g. Značka: Coccolino.

 

POUŽITÍ:

Tahem odstraňte dávkovací víčko. Odšroubujte vnitřní víčko stisknutím po stranách. Vložte do bubnu pračky nejprve perličky (viz dávkování zadní strana obalu), potom až prádlo. Zašroubujte vnitřní víčko. Pro zvýšení intenzity možno přidat více dle potřeby.

 

SLOŽENÍ:

5-15%: parfum, <5%: alpha-isomethyl ionone, amyl cinnamal, benzyl benzoate, benzyl salicylate, butylphenyl methylpropional, citral, citronellol, coumarin, geraniol, hexyl cinnamal, limonene, linalool.

 

UPOZORNĚNÍ:

Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždéni očí přetrvává vyhledejte pomoc. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Odstraňte obsah/obal v příslušném místním zařízení schváleném pro likvidaci odpadů. Může vyvolat alergickou reakci. Je-li potřeba lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Po použití si důkladně umyjte ruce. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, zavolejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO. Skladujte uzavřené na suchém místě a chladném místě. Nevystavujte perličky přímému slunečnímu záření. Nedávejte dávkovací víčko do bubnu pračky. Nedávejte perličky do dávkovače nebo do sušičky.

 

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ:

Zcela prázdný a čistý plastový obal je možné recyklovat. Neodhazujte do volné přírody. Zabraňte uvolnení výrobku do životního prostředí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vůně do prádla
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: