Schwarzkopf Taft Power lak na vlasy s extra silnou fixací 250 ml

Kód: 991
Neohodnoceno
Značka: Taft
79 Kč –5 %
217497 Taft Power Lakier do wlosow 250 ml BB 1 p
79 Kč –5 % 75 Kč
Skladem (>5 ks)

pro jemné a slabé vlasy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Taft lak na vlasy pro slábnoucí vlasy Volume. Stupeň fixace 5. Přirozený pohyb vlasů a objem. Až 24 h fixace bez slepení. Pomáhá chránit před vysušováním. Beze zbytků a zatížení. Pomáhá chránit účes před vlhkostí a větrem. Jednoduché na vyčesání.

 

Taft Power lak na vlasy posiluje vlasy od kořínků až po konečky! Silná fixace až na 72h. AŽ 72H SÍLY A ENERGIE - Receptura přípravků Taft Power posiluje vlasy od kořínků až po konečky a dodává vašemu účesu pořádnou energii. POUŽITÍ Aplikujte rovnoměrně krátkými střiky na celý účes ze vzdálenosti 30 cm. Pro objem: Nastříkejte přímo ke kořínkům. DOPORUČENÍ Pro optimální stylingový výsledek vyzkoušejte také Taft Power Activity gel nebo vosk na vlasy.

Doplňující informace

Název subjektu uvádějícího produkt na trh: HENKEL POLSKA Sp. z o.o.

Bezpečnostní upozornění: Nebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Aplikujte krátkými střiky. Nestříkejte do očí. Záměrně nevdechujte.

Účinek: Ochrana proti vlhkosti, Ochranné, Posilující

Jméno požadované zákonem: Lak na vlasy Taft Power 250 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Tužidla, laky na vlasy a gely
Hmotnost: 0.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: