Diffusil Family repelent gel 100 ml

Kód: 8596
Neohodnoceno
109 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Diffusil Family repelent gel 100 ml:  

Repelent ve formě gelu s mechanickou pumpičkou proti komárům zaručeně ochrání celou vaši rodinu. Je vhodný pro děti již od dvou let. Repelent zajišťuje efektivní ochranu pokožky proti komárům až 4 hodiny. Přípravek je dermatologicky testován, neobsahuje parfémy, konzervační látky ani barviva.  

Účinná ochrana před komáry.

Doba účinku: až 4 hod.

Pro děti od 2 let.

Objem: 100 ml. Forma: gel.

Dermatologicky testováno.

Neobsahuje: barviva, parfémy, konzervační látky.  

POUŽITÍ:

Nádobku držte ve svislé poloze. Aplikujte asi 1 mk na každé předloktí a rozetřete rukama po celé odhalené pokožce. Při použití na tvář, krk a pokožku dětí nad 2 roky nastříkejte přípravek do dlaní a poté ho rozetřete. Zamezte styku s očima, rty a sliznicí. Po návratu si umyjte ošetřená místa mýdlem a vodou. Aplikaci opakujte pouze v případě potřeby.  

OBSAH:

Účinná látka: 10 g ikaridin ve 100 g přípravku.  

UPOZORNĚNÍ:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí: několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Používejte dle návodu. Nepoužívejte u dětí do 2 let. Neaplikujte na ruce dětí. Neaplikujte na nadměrně opálenou nebo porušenou pokožku. Pouze k vnějšímu použití.  

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ:

Odstraňte obsah/obal v rámci tříděného odpadu. Čistý a prázdný obal je možné recyklovat vhozením do kontejneru na plast.

Doplňkové parametry

Kategorie: Repelenty
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: