Raid elektrický odpařovač proti komárům 1 ks + 10 polštářků

Kód: 8599
Neohodnoceno
157 Kč
Skladem (>10 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Raid elektrický odpařovač proti komárům 1 ks + 10 polštářků

Raid elektrický odpařovač proti komářům + 10 náhradních polštářků proti létajícímu hmyzu. Poskytuje velmi účinnou a dlouhodobou ochranu proti komárům a drobnému létajícímu hmyzu, účinně odpuzuje létající hmyz, a to i při otevřených oknech a rozsvícených světlech, začíná působit během několika minut. Zaručuje ochranu až 10 hodin proti komárům a drobnému létajícímu hmyzu ve dne i v noci. Náhradní náplně do elektrického odpařovače Raid. Balení obsahuje: 30 ks náhradních polštářků. Značka: Raid. Výrobce: SC Johnson.

POUŽITÍ:
Vložte polštářek do přístroje. Připojte zařízení do zásuvky 230 V. Teplo uvolněné při zapojení zařízení způsobí, že se začne odpařovat aktivní složka. Nejprve odpojte zařízení a potom vyměňte použitý polštářek za nový.

SLOŽENÍ:

viz Ingredients na obale. Obsahuje: citronellol, benzyl salicylate, alpha-methyl-1,3-benzodioxole-5-propionaldehyde, 4-(4-hydroxy-4-methylpentyl)cyclohex-3-enecarbaldehyde, 2-(4-tert-butylbenzyl)propionaldehyde, alpha-hexylcinnamaldehyde. Může vyvolat alergickou reakci.

UPOZORNĚNÍ:
Používejte biocidní přípravky bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Používejte podle návodu. Nepoužívejte v uzavřeném prostoru. Zachovejte vnější obal s bezpečnostními upozorněními do úplného spotřebování přípravku. Během používání el. odpařovač ničím nezakrývejte. Nedotýkejte se el. odpařovače kovovými předměty ani vlhkýma rukama, pokud je zapojen. Před zapojením odstraňte nebo zakryjte terária, akvária, zvířecí a ptačí klece. Vypněte filtry u akvárií. Skladujte odděleně od potravin, nápojů a krmiv pro zvířata.

Doplňkové parametry

Kategorie: Proti hmyzu
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: