SODASTREAM Art Black

Kód: 12419
Neohodnoceno
Značka: Sodastream
2 499 Kč
Skladem (3 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • moderní a jedinečný vzhled
  • prémiový výrobník domácí perlivé vody
  • možnost nastavení intenzity perlení ergonomickou pákou
  • litrová lahev na vodu, kterou lze umýt v myčce
  • patentovaný systém rychlého uchycení bombičky QuickConnect bez šroubování
  • 1 litr perlivé vody od 2,99 Kč
  • bez nutnosti připojit do elektřiny

Umění výroby čerstvé perlivé vody

Celosvětově známá a miliony uživatelů prověřená značka SodaStream, představuje novou řadu výrobníků sody SodaStream ART Black. Tento špičkový výrobník perlivé vody v luxusním černém designu s elegantními stříbrnými prvky je navržen tak, aby byl příhodně vždy po ruce. Se svými rozměry a kompaktním tělem se pohodlně vejde pod kuchyňskou skříňku, na každý bar nebo hned vedle kávovaru. Možná nejdůležitější ale je, že si s ním kdykoli připravíte nápoj zcela čerstvý, třeba při vaření oblíbeného jídla nebo posezení s přáteli. Velkou předností SodaStream ART je nepochybně manuální ovládání, díky kterému si svůj perlivý nápoj připravíte bez nutnosti baterií či využití elektrického proudu, jednoduše jen stlačíte páku směrem dolů.

Rychlá příprava čerstvého nápoje

S výrobníkem sody SodaStream ART Black si svůj perlivý nápoj připravíte z pohodlí vašeho domova snadno a rychle. Do lehké, tlaku odolné lahve s objemem 1 litru napustíte kohoutkovou vodu po rysku, lehce nasadíte (bez nutnosti šroubování do výrobníku), zacvaknete a už jen nasytíte bublinkami pomocí elegantní páky. Během několika vteřin tak máte připravenou svěží sodovku a můžete zdravě doplnit váš pitný režim. Praktickou lahev lze navíc opakovaně používat, stačí ji umýt v myčce na nádobí. Na rozdíl od balené kupované perlivé vody tak víte, že vámi připravený nápoj je čerstvý a neskladovali ho v obchodech několik měsíců. Dalším příjemným bonusem je nepochybně to, že vám odpadne nošení těžkých lahví a ušetříte přírodu od zbytečných plastů.

Domácí perlivé osvěžení na míru vaší chuti

Preferujete jemně perlivou vodu? Nebo raději dáváte přednost silně perlivé sodovce? S výrobníkem sody SodaStream ART Black si jí naperlíte přesně tak, jak máte nejraději. Mechanická páka na pravé straně přístroje reguluje intenzitu sycení, a vy si tak jednoduše zvolíte mezi jemně, středně nebo silně perlivou vodou. Po nasycení bublinkami si váš nápoj navíc můžete vyladit nepřeberným množstvím příchutí od oblíbené Pepsi až po Mojito. Jindy jen přidáte kousky čerstvého ovoce a máte během chvíle zdravou a osvěžující domácí limonádu.

Snadná výměna a překvapivá výdrž

Bombička s potravinářským plynem CO2, která je součástí balení zvládne připravit až 80 l sodovky od 2,99 Kč za litr. Výroba vašeho oblíbeného perlivého nápoje je tak nejen praktická, ale i ekonomická. Po jejím spotřebování ji snadno a jednoduše vyměníte díky patentovanému systému QuickConnect. Stačí pouze odklopit zadní část SodaStream ART Black, zvednout úchyt, vyndat prázdnou bombičku a nasadit novou, plnou – cvak a můžete dál pokračovat v přípravě bublinkové limonády. Prázdnou bombičku za plnou pak vyměníte na více jak 3 000 výměnných míst po celé ČR.

 


 

Výrobník sody
SodaStream ART Black

SodaStream ART Black - moderní a jedinečný vzhled
- prémiový výrobník domácí perlivé vody
- možnost nastavení intenzity perlení ergonomickou pákou
- litrová lahev na vodu, kterou lze umýt v myčce
- patentovaný systém rychlého uchycení bombičky QuickConnect bez šroubování
- 1 litr perlivé vody od 2,99 Kč
- bez nutnosti připojit do elektřiny

Obsah balení:
- výrobník perlivé vody ART
- opakovaně použitelná plastová lahev na vodu bez obsahu BPA vhodná do myčky na nádobí
- 1 bombička s CO2 potravinářským plynem, připraví až 80 litrů sodovky

Tajemství naplněného života spočívá v tom, že se nespokojíme s průměrem. Abyste i vy mohli být zdravě nároční, posouváme hranice ve výrobě oblíbeného perlivého nápoje-sodovky na nejvyšší úroveň. Přicházíme s novou řadou SodaStream ART black, inspirovanou uměním, proto je kladen mimořádný důkaz na eleganci a jedinečnost jeho vzhledu. Designéři vymysleli špičkový výrobník sody tak, aby se pohodlně vešel pod každou kuchyňskou skříňku, na bar i případně vedle kávovaru. Kompaktní tělo lesklé černé barvy zvýrazňuje tenká stříbrná silueta, podtrhující moderní vzhled špičkových přístrojů 21.století. Mechanická páka na pravé straně zajišťuje snadné, ruční ovládání bez elektřiny nebo využívání baterií. SodaStream ART black tak na počkání vytváří z obyčejné vody malý zázrak: čerstvý, osvěžující, lahodný nápoj. S jeho pomocí si připravíte během několika vteřin perlivou vodu tak, jak ji máte nejraději. Mechanickou pákou na pravé straně přístroje si sami regulujete intenzitu sycení. Na výběr je jemná, středně nebo silně naperlená sodovka. To ale není vše. Pokud se vám změní chuť, nápoj si vylepšíte čerstvým ovocem a získáte osvěžující, zdravou, domácí limonádu. Vybrat si můžete i z množství SodaSteram příchutí a namíchat si Italian Spritz, Mirindu, 7up nebo oblíbenou Pepsi. Se SodaStream ART black hravě, a hlavně zdravě zvládnete doplňovat pitný režim nejen sobě, ale i členům rodiny nebo návštěvám.

Doplňkové parametry

Kategorie: Do domácnosti
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: